Pakiet dla kobiet planujących ciążę

465,00 

Pakiet dla kobiet planujących ciążę:

  • umożliwia ocenę ogólnego stanu zdrowia kobiety
  • pozwala zidentyfikować źródła ewentualnych problemów z zajściem w ciążę
  • pozwala na wykrycie ewentualnych stanów patologicznych mogących wpływać na powstawanie wad płodu
  • pozwala na wykrycie czynników warunkujących prawidłowy bądź powikłany przebieg ciąży i czas połogu.

Badania laboratoryjne pozwalają na zbilansowanie stanu zdrowia przyszłej mamy, często decydują o prawidłowym przebiegu ciąży i tym samym zdrowiu dziecka – zwiększają tym samym szanse na szczęśliwe rodzicielstwo.

SKU: 1527

Opis

Pakiet dla kobiet planujących ciążę

Planowanie ciąży to niezwykle ważny i emocjonujący etap w życiu każdej kobiety. Aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki i zminimalizować ryzyko komplikacji zarówno podczas ciąży, jak i dla przyszłego dziecka, zaleca się wykonanie badań diagnostycznych jeszcze w okresie planowania ciąży. Główną zaletą tego pakietu jest możliwość wczesnego rozpoznania ewentualnych problemów zdrowotnych.

Ocena Ogólnego Stanu Zdrowia:

Badania diagnostyczne zawarte w pakiecie pozwalają na kompleksową ocenę ogólnego stanu zdrowia kobiety. Dzięki temu można zidentyfikować ewentualne problemy, które mogą wpłynąć na przebieg ciąży i zdrowie dziecka.

Identyfikacja Źródeł Problemów z Poczęciem:

Pacjentki planujące ciążę mogą skorzystać z tych badań, aby zidentyfikować potencjalne przeszkody związane z zajściem w ciążę. To pozwala na wcześniejsze podjęcie działań lub dostosowanie leczenia, jeśli to konieczne.

Wykrycie Stanów Patologicznych:

Badania pozwalają na wykrycie ewentualnych stanów patologicznych, które mogą mieć wpływ na powstawanie wad u rozwijającego się płodu. Wczesne rozpoznanie takich problemów umożliwia leczenie i monitoring, aby zmniejszyć ryzyko ewentualnych powikłań.

Oszacowanie Ryzyka Powikłań w Ciąży:

Badania laboratoryjne pozwalają na ocenę czynników, które mogą warunkować prawidłowy bądź powikłany przebieg ciąży i czas połogu. To informacje istotne dla planowania opieki medycznej i monitorowania ciąży.

Zbilansowanie Stanu Zdrowia Przyszłej Mamy:

Wykonywanie tych badań pozwala na zbilansowanie stanu zdrowia przyszłej mamy, co ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego przebiegu ciąży i zdrowia dziecka.

Jednak warto pamiętać, że badania zawarte w pakiecie są tylko częścią diagnostyki dla osób, u których pojawia się problem z zajściem w ciążę, a dalsze konsultacje i badania mogą być konieczne w przypadku bardziej złożonych sytuacji.

Informacje dodatkowe

Termin

7 dni roboczych

Materiał

krew (EDTA) + surowica, fluorek sodu (NaF)