PAKIET: Cytologia cienkowarstwowa LBC + HPV HR + p16/Ki67

530,00 

SKU: 1083

Opis

Skorzystanie z badania, PAKIET: Cytologia cienkowarstwowa LBC + HPV HR + p16/Ki67 to jeden z najważniejszych kroków w profilaktyce raka szyjki macicy jest regularne badania cytologiczne.

Cytologia cienkowarstwowa (LBC)

Cytologia cienkowarstwowa, znana również jako Liquid-Based Cytology (LBC), to zaawansowana metoda badania komórek pobranych z szyjki macicy. Jest to nowoczesna i precyzyjna technika w porównaniu do tradycyjnej cytologii. Przy pomocy LBC próbka komórek jest umieszczana w specjalnym roztworze, co zwiększa dokładność badania i umożliwia wykrycie nawet najdrobniejszych zmian w strukturze komórek.

HPV HR | 24 typy

Wirusy HPV (Human Papillomavirus) są główną przyczyną rozwoju raka szyjki macicy. Istnieje wiele różnych typów HPV. Pakiet diagnostyczny “Cytologia cienkowarstwowa LBC + HPV HR + p16/Ki67” obejmuje badanie materiału genetycznego wirusa HPV wysokiego ryzyka. To kluczowe badanie pozwala na identyfikację obecności tego wirusa w organizmie pacjentki, co może wskazywać na potencjalne zagrożenie rakiem szyjki macicy.

test p16/Ki67 

Badanie P16/Ki67 to istotny element pakietu diagnostycznego. Pomaga ono określić, czy genom wirusa HPV jest wbudowany do genomu komórki macierzystej. Jeśli tak, może to oznaczać, że komórka jest na drodze do transformacji nowotworowej. Dzięki badaniu P16/Ki67 można wcześnie wykryć potencjalnie niebezpieczne zmiany, co pozwala na szybsze i skuteczniejsze działania profilaktyczne oraz lecznicze.

Wczesne Wykrywanie – Klucz do Sukcesu w Walce z Rakiem Szyjki Macicy

Pakiet diagnostyczny “Cytologia cienkowarstwowa LBC + HPV HR + p16/Ki67” to nowoczesne narzędzie, które daje nadzieję na wczesne wykrycie zmian w szyjce macicy, które mogą prowadzić do rozwoju raka. Dzięki tej zaawansowanej diagnostyce możliwe jest szybkie i skuteczne działanie, co znacznie zwiększa szanse na pełne wyleczenie.

Zachęcamy wszystkie kobiety do regularnych badań cytologicznych, a zwłaszcza do skorzystania z pakietu “Cytologia cienkowarstwowa LBC + HPV HR + p16/Ki67”. Dzięki nim możemy skutecznie chronić swoje zdrowie, eliminując ryzyko rozwoju raka szyjki macicy. Nie zapominajmy, że wczesna diagnostyka to klucz do sukcesu w walce z tą groźną chorobą.

Informacje dodatkowe

Termin

21 dni roboczych

Materiał

wymaz

Umów się na badanie PAKIET: Cytologia cienkowarstwowa LBC + HPV HR + p16/Ki67 w dogodnym terminie za pośrednictwem zakładki Kontakt

  • Gliwice, ul. Żurawia 57/I (Osiedle Sikornik)

Sprawdź jak dojechać

  • Tychy, Pl. Św. Anny 1

Sprawdź jak dojechać

  • Nie należy pobierać wymazu w trakcie miesiączki. Najkorzystniejszym terminem pobrania wymazu wskazuje się 10 a 20 dzień cyklu.
  • Nie ma konieczności depilacji okolic intymnych, obecność owłosienia nie ma wpływu na prawidłowość przeprowadzonego badania.
  • Przed wizytą należy umyć się tak, jak na co dzień.
  • Na 24h przed badaniem nie wprowadzać środków dopochwowych w tym globulek, oraz nie stosować maści w okolicach miejsc intymnych.
  • Na 48h przed pobieraniem cytologii i wymazu powinno odstąpić się od współżycia i wprowadzania środków dopochwowych, w tym globulek.

Jak przygotować się do badania?